خدا پشت و پناهت، دیگه برنگردی به شیراز!

یعنی به نظر شما سجده شکر زیر آب هم یک نوآوری است و نماز خواندن در زیر آب یک شکوفایی است!

رسم ِ هر ساله است که شعارهای هر ساله رهبری را کسانی در کسوت دوست و به ظاهر دانا! به کارهای خودشان نسبت می دهند و خراب می کنند و مضحکه می کنند!

یعنی نمی شود نماز را مثل آدم در ساحل و یک جای صاف و بی تلاطم خواند کاکو؟!!

خود خبر رابخوانید:

سجده شکر غواصان استان فارس در زیر آب

گروه سیاسی و اجتماعی: غواصان استان فارس روز سه‌شنبه 23 مهرماه، طی یک حرکت نمادین در زیر آب سجده شکر گذاشته و خداوند را سپاس گفتند.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) شعبه فارس، «اسماعیل دلشاد»، مسئول کمیته غواصی استان فارس، گفت: برای برگزاری نماز و سجده شکر در زیر آب، با تنی چند از مراجع عظام تقلید مذاکره کرده و نظر ایشان را جویا شدیم که این اقدام مورد تأیید قرار گرفت.

دلشاد افزود: در سال نوآوری و شکوفایی، اجرای برنامه‌هایی مانند شطرنج زیر آب، آموزش غواصی، نماز و سجده شکر زیر آب و دیگر برنامه‌های جذاب را پیش‌بینی کرده‌ایم.

روز بیست و ششم مهرماه همه ساله به‌نام روز تربیت ‌بدنی نامگذاری شده و از این روز به مدت یک هفته به‌ نام هفته تربیت ‌بدنی در نقاط مختلف کشور مراسم‌ مختلفی برگزار می‌شود.

****

پس از دو سه روز فهمیدم خبرگزاری فارس نیز در اقدامی متهورانه این خبر مسرت بخش را همراه با عکس غواصان! به روی خروجی خود فرستاده است:

غواصان استان فارس زیر آب سجده شکر به جا آوردند

خبرگزاری فارس: غواصان استان فارس در یک حرکت نمادین در زیر آب سجده شکر گذاشته و خداوند را شکر و سپاس گفتند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی تربیت‌بدنی استان فارس، این غواصان در آستانه هفته تربیت‌بدنی اقدام به انجام این حرکت نمادین کردند.
مسئول کمیته غواصی استان فارس گفت: برای برگزاری نماز و سجده شکر با تنی چند از مراجع عظام تقلید مذاکره کرده و نظر ایشان را جویا شدیم که این اقدام مورد تایی قرار گرفت.
اسماعیل دلشاد افزود: در سال نوآوری و شکوفایی برنامه‌هایی مانند شطرنج زیر آب، آموزش غواصی، نماز و سجده شکر و دیگر برنامه‌های جذاب را پیش‌بینی کرده‌ایم.
روز بیست و ششم مهرماه همه ساله به‌نام روز تربیت ‌بدنی نامگذاری شده و از این روز به مدت یک هفته به‌ نام هفته تربیت ‌بدنی در نقاط مختلف کشور مراسم‌ مختلفی برگزار می‌شود.


/ 31 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پدر

عجب برنامه‌های جذابی...![نیشخند]

گل سرخ

اخه اگر این کار ها رو نکنن حوصلشون سر میره...!!!

م.ن

سلام دوست عزیز خیلی قشنگ می نویسی به من هم سر بزن من هم به این جور نوشته ها علاقه دارم.

منو برق گرفته!!!

سلام به به ! آدم لذت می‌بره از این غواصای متدین و با خدا که همه جا خدا رو فراموش نمی‌کنند! پست زیر هم مطالعه شد!جالب بود. بعضی هاش بیشتر! هو مدد[گل]

زهرا

آدم می مونه چی بگه!!

سخی

نوشته بسیار حالب خواندنی دازید

موجود دو پا

متاسفانه در مکتب انسان پست مدرن هیچ چیز مقدسی وجود ندارد.او همه چیز را به تمسخر می گیرد و همه را نادان می پندارد.زمانی برای او سجده بر .... نمادی از آزادی است ولی اکنون سجده بر خدا خدایی که همه جاست و همه جا ملک مطلق اوست دستمایه مضحکه است.آیا انان به غیر خدا سجده کرده اند؟ما به کجا می رویم(آنهم چنین شتابان)

من(از شیراز)

اولا :هر کسی نون نیت خودشو می خوره دوما : عیسی به کیش خویش و ... سوما : اصلا به تو چه ربطی داره؟ حتما باید از همه چی سر در بیاری فضول؟!!

دلشاد

سلام خدمت شما بعداز یکسال که مرغ همسایه غاز شد واهل تسنن هم از ما یاد گرفتن ونماز زیراب خوندن سایت کلام منتظر اولین غواص نابینای جهان واولین مسابقه شطرنج به سه روش واولین توزیع مدال ورزشی در زیر اب درجهان باش بنام ایران